anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul care va place cel mai putin

In jos 
+2
mister Allen
Kikyo No Kokoro
6 participan?i
AutorMesaj
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeMar Noi 28, 2006 9:30 pm

Mie una nu prea imi place de Zoey fiindca nu prea stie sa-si organizeze timpul (cafeneaua, scoala, activitatile extrascolare s.a.m.d. ) ... intr-un cuvant viata.. rozul nu mai e la moda, costumul nu imi place iar personalitatea pe care i-au dat-o nu imi este chiar pe plac.


Ultima editare efectuata de catre in Mier Ian 17, 2007 9:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
mister Allen
Nou venit
mister Allen


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 33
Localisation : pe luna, n-am aer, ajutor!
Data de inscriere : 18/11/2006

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeMier Noi 29, 2006 4:46 pm

cred ca tipul rau... rozul nu mai e la moda? nu stiam, dar nu mai conteaza... pai cand a fost facut animeul era la moda.
Sus In jos
http://www.comics.myforum.ro
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeJoi Noi 30, 2006 11:50 pm

Sunt de acord cu Admin, fiindca Zoey e mereu in centrul atentiei si toata lumea o place si cu celalalte fete dau cate putin, numai cu ea..... Evil or Very Mad
Sus In jos
Ayumi
Nou venit
Ayumi


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Localisation : In hell...It's snowing!o.O
Data de inscriere : 28/12/2006

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeJoi Dec 28, 2006 11:09 pm

"Zoey ce faci?", "Zoey ce urechi pufoase ai", "Zoey, ZOEYYYYYYY!!!!!!!!!!!"
E mereu in centrul atentiei, nu sstie ce sa facaiar cea mai mare dilema a ei este daca il iubeste pe Mark sau pe Ellyot sau pe Den...
Serialul oarecum ma plictiseste pt. ca personajele sunt neinspirate(sau tre sa-mi duc capul la reparat) cu Fitzoasa aia Renee si camarada ei Corina, nebunatica aia de Kiki si inteligenta Briget si cu sefa, uituca de Zoey...mdea, grupul perfect
Sus In jos
http://www.MilkAnime.3xforum.ro
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeSam Dec 30, 2006 7:17 pm

Aici sunt de aceeasi parepre cu Ayumi!!
Zoey este prea mult laudata si pusa in centrul atentziei,cam exagerat,asa k ma enerveaza! Evil or Very Mad
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 33
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 5:16 pm

prea iubita si mult stimata(eram sarcastica) zoey doamne cat o detest Twisted Evil mereu in centrul atentiei si mereu cea mai placuta de toti baieti sincera nu stiu ce au gasit la ea mie mi se pare mult mai simpatice corina si renee
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
Continut sponsorizat





Personajul care va place cel mai putin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul care va place cel mai putin   Personajul care va place cel mai putin Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul care va place cel mai putin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 carti care ti-au placut
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Tokyo Mew Mew-
Mergi direct la: