anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce gen de muzica asculti?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 10:42 am

Eu ascult mai mult rap si hip-hop dar si melodiile din diferite anime-uri. Detest sa ascult manele iar muzica populara nu ma incanta prea mult.
Voi ce muzica ascultati?
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 1:32 pm

Nici mie nu imi place muzica populara...deloc!!
Eu ascult in general rock...dar si hip-hop,rap,house,tehno,dance.....etc....etc.
P.S. NU imi plac manelele! Evil or Very Mad
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 8:17 pm

lol! se pare ca nimanui nu ii plac manelele!( si pe buna dreptate Razz ) . Am observat ca cele mai ascultate genuri de muzica sunt rock, rap, hip-hop, house, iar tehno si dance mai putin.
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Eraiza
Nou venit
Eraiza


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 34
Localisation : Yume nai
Data de inscriere : 01/11/2006

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 6:04 pm

eu ascult rock(Linkin Park a.k.a Chester ur the best!-melodia mea preferata de la ei e By myself,mai ascult Evanescence-imi place foarte mult Tourniquet),mai ascult hip hop(Eminem-I'm cleanin' up my closet),mai ascult rap(50 cent-mai ales combinatiile cu olivia) si cam atat.,

PPS:urasc manelele,populara si mai ales TOKIO HOTEL
Sus In jos
mister Allen
Nou venit
mister Allen


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 33
Localisation : pe luna, n-am aer, ajutor!
Data de inscriere : 18/11/2006

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeSam Noi 18, 2006 2:35 pm

long live cei care urasc manelele, populara si tokio hotel!vivat! lol!
ascult mai ales rap si hip-hop, aproape orice( 50 cent si snoop dog- my faves). Mai ascult si rock, dar sunt foarte pretentios( Qeen si piesa knokin all the heavens down, oh, si breakin the law)
Sus In jos
http://www.comics.myforum.ro
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 10:36 pm

la muzica nu cred ca mai gasiti pe cineva mai pretentios ca mine.Imi place multe genuri mai toate inafara de manele,populara si clasica.Cel mai mult ascult rock(formatia mea favorita fiind Evanecene) dar si melodi care imi plac din anime-uri.Ca formati detest cel mai mult tokyo Hotel si RBD ma ia Sleep cand le aud melodiile norocul meu e ca sunt intr-un liceu cu multi rockeri si nu cu multi manelisti Wink
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
Continut sponsorizat





Ce gen de muzica asculti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica asculti?   Ce gen de muzica asculti? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce gen de muzica asculti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Diverse :: Muzica-
Mergi direct la: