anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sesshomaru vs Naraku

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitimeMier Ian 10, 2007 10:55 pm

Cine credetzi k castiga batalia??
Eu cred k Sesshomaru,deoarece dupa mine este cel mai puternik personaj din tot serialul,voi ce credetzi?
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitimeVin Ian 12, 2007 11:29 pm

Hm...Sesshomaru si Naraku...Nu i-am comparat pana acum...Sesshomaru e foarte puternic...La fel si Naraku...Totusi cel din urma se foloseste foarte mult de alti oameni si demoni asa ca totusi inclin sa cred ca ar castiga Sesshomaru daca Naraku nu si-ar folosi toti demonii...
Mi-a fost putin greu sa le compar puterile dar Sesshomaru the king .
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 5:03 pm

Eu cred ca sesshomaru ar castiga fara probleme daca ar lupta unu cu celalalt deaorece sesshomaru e un full youkai nu ca naraku a half breed si oricum la cum e naraku mai mult siar trimite niste reincarnari sa lupte in locul lui
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitimeMier Feb 14, 2007 8:13 pm

Sesshomaru cu siguranta. Naraku isi foloseste schemele murdare si nici nu este toate puterea lui initiala, este a demonilor pe care ii seaca de putere si si-o mareste pe a lui. Sesshomaru este demon in toata firea, puternic si serios.
Sus In jos
alia_of_dune
Nou venit
alia_of_dune


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 35
Data de inscriere : 28/02/2007

Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitimeMier Feb 28, 2007 3:46 pm

De departe Sesshomaru! E un youkai lord, cu mult mai talentat si mai curajos decat Naraku. Indiferent cate scheme ar face Naraku, Sesshomaru e mult prea inteligent sa ii pice in curse. Spre deosebire de Naraku, Sesshomaru poate sa isi infrunte direct inamicii, fara sa se ascunda in spatele unor marionete. Clar Sesshomaru!


Sesshomaru vs Naraku Sesshoumaru149
Sus In jos
http://www.aliaofdune.deviantart.com
Continut sponsorizat





Sesshomaru vs Naraku Empty
MesajSubiect: Re: Sesshomaru vs Naraku   Sesshomaru vs Naraku Icon_minitime

Sus In jos
 
Sesshomaru vs Naraku
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Inuyasha-
Mergi direct la: