anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Inuyasha movie

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Inuyasha movie Empty
MesajSubiect: Inuyasha movie   Inuyasha movie Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 9:30 pm

Daca atzi vazut cele 4 filme Inuyasha,inseamna ca a fost unul care v-a placut mai mult,care este acela,si de ce?
Mie cel mai mult mi-a plac al trilea film adica InuYasha The Movie 3: The World Conquering Swords este cel mai tare,deoarece aici vedem de ce sunt capabil Inuyasha si Sesshomaru,si aflam si date despre mama lui Inuyasha si tatal lor,plus de asta Sesshomaru ocupa un rol foarte inportant:D
Apropo imi mai place k Sesshomaru il mai bate pe Inuyasha oleaca si ii demonstreaza,iar,k el este mult superior lui!! Twisted Evil
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Inuyasha movie Empty
MesajSubiect: Re: Inuyasha movie   Inuyasha movie Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 10:22 pm

Si mie tot filmul al treilea imi place cel mai mult mie una mi se pare ca are cea mai multa actiune si asa cum ai spus si tu putem afla mai muilte chestii despre istoria personajelor dar si despre sentimentele lor
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
 
Inuyasha movie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inuyasha vs Seeshomaru
» Despre anime-ul Inuyasha
» Top 10 personaje Inuyasha-clasic one...
» Death Note vs. Inuyasha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Inuyasha-
Mergi direct la: