anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Si eu printre voi

In jos 
+2
Florin12
Sesshomaru
6 participan?i
AutorMesaj
Sesshomaru
Nou venit
Sesshomaru


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 06/02/2007

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeMar Feb 06, 2007 8:12 am

Daca am ajuns aici, inseamna ca trebuie sa incep cu o prezentare....lucruri banale...ma numesc Flori, sunt din Slatina, am 16 ani, elev la liceu in cls 10, si mai ales fan infocat anime si pasionat de misterele Japoniei. Urmaresc nu de mult timp anime, cred ca de un an, si de o perioada m-am hotarat sa vad cum sta treaba cu forumurile, daca pot gasi si alte persoane care gandesc ca mine, cu care se pot discuta atat despre anime cat si teme diverse, despre viata, conceptii, idei...Sper doar ca prezenta mea nu va deranja pe nimeni si nici eu nu voi fi deranjat, secretul intelegerii fiind dialogu care duce la inlaturarea divergentelor. Ar mai fi multe de spus despre mine si personalitatea mea in cadrul comunitatii anime, dar nu vreau sa plictisesc pe nimeni, asa incat daca vreti sa ma intrebati ceva, nu ezitati.
Sus In jos
http://diversitate.10.forumer.com/index.php
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeMar Feb 06, 2007 2:38 pm

Sal!
Bine ai venit pe forum!!
Vad k esti o persoana pe gusttul meu ,adica itzi place de Sesshomaru Twisted Evil !!!!!Bravo tzineo tot asa!!!
Sus In jos
Sesshomaru
Nou venit
Sesshomaru


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 06/02/2007

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 3:34 am

Salut, Florine, si am impresia ca noi ne cunoastem, desi nu foarte bine, de pe forunul meu pe care te-ai inregistrat, cu acelasi nume, aceeasi semnatura. E adevarat, sunt un mare fan Sesshomaru si asta din motive complexe...dar in mod sigur ne vom intelege, si ma bucur dev acest lucru.
Sus In jos
http://diversitate.10.forumer.com/index.php
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 2:54 pm

Bine ai venit printre noi! Spam nu faci, dar nu trebuia sa postezi link-ul in postul tau de la afilieri.PM-ul era de ajuns.Lasand la o parte asta, sper ca te vei acomoda aici.
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 6:42 pm

Bine ai venit ^^ Sper ca o sa te simti bine printre noi ^.^ Pai...spor la postat ^.~
Sus In jos
Sesshomaru
Nou venit
Sesshomaru


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 06/02/2007

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeVin Feb 09, 2007 5:57 am

Arya Svit-Kona a scris:
Bine ai venit printre noi! Spam nu faci, dar nu trebuia sa postezi link-ul in postul tau de la afilieri.PM-ul era de ajuns.Lasand la o parte asta, sper ca te vei acomoda aici.
Daca acesta este regulamentul,regret ca sunt eu cel care l-a incalcat inca de la inceput, dar timpul nu mi-a permis sa citesc regulamentul. Desigur voi rectifica greseala, n-as vrea sa supar pe nimeni cu lucruri inutile. In rest ma bucur de primirea facuta si pot sa spun sincer ca imi place acest forum mai mult decat oricare(exceptandu-l pe al meu, desigur), stilul culoare, structura, dar mai ales membrii sper sa fie cei care sa mentina o atmosfera placuta. Daca o sa vedeti totusi ca nu postez suficient, asta se va datora timpului, care imi face probleme de pe acum...
Sus In jos
http://diversitate.10.forumer.com/index.php
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 4:23 pm

Se pare ca eu ma trezesc mai greu decat alti,oricum frumoasa descriere si bine ai venit printre noi,iti urez happy posting si atentie la spam ja ne.
offtopic:pls iertati-ma ca nam mai postat pe forum dar am avut niste probeleme si nam putut dar acum mam intors si o sa recuperez promit si inca o data gommene.
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
chenchen21621
Nou venit



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/11/2010

Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitimeVin Noi 26, 2010 10:12 am

Bine ai venit printre noi! Spam nu faci, dar nu trebuia sa postezi link-ul in postul tau de la afilieri.PM-ul era de ajuns.Lasand la o parte asta, sper ca te vei acomoda aici.


alien alien alien alien


Si eu printre voi Darkangel
ugg boots outlet ugg boots tall ugg boots cheapest ugg boots chestnut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si eu printre voi Empty
MesajSubiect: Re: Si eu printre voi   Si eu printre voi Icon_minitime

Sus In jos
 
Si eu printre voi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Reguli :: New Members-
Mergi direct la: