anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Top 5 personaje preferate!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Lyonoor
Global Moderator
Lyonoor


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 09/02/2007

Top 5 personaje preferate! Empty
MesajSubiect: Top 5 personaje preferate!   Top 5 personaje preferate! Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 2:12 pm

Ok, cred ca stiti ce aveti de facut.

1.L (or Ryuzaki, e destept, imi place logica lui si e chiar dragutz si amuzant cateodata.)
2.Amane Misa (oh, Misa-chan, I love her, chiar daca e cam enervanta uneori...imi place.)
3.Raito ( or Light Yagami or Kira, imi place personalitatea lui...totusi obsestia asta de a schimba lumea l-a transformat intr-un criminal si a inceput sa omoare oameni nevinovati )
4.Rem (nu ma omorati, dar chiar imi place Rem Razz )
5.Sora lui Raito ( si fata asta m-a dat pe spate lol! E amuzanta si imi place cand il interogheaza pe fratele ei...insa am uitat cum o cheama)

Uite un exemplu ^ .Incercati sa argumentati asa cum am facut eu.
Sus In jos
Angel_girl
Nou venit
Angel_girl


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/11/2006

Top 5 personaje preferate! Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje preferate!   Top 5 personaje preferate! Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 5:41 pm

1. Light pt ca imi place cum arata si desi e un criminal imi place ca vrea sa elimine toti infractirii din lume si de asemenea imi place logica lui]
2. Misa pentru ca e draguta foc chiar daca uneori pare cam prostuta
3. Misora Naomi (daca nu va amintiti de ea, ei bine e logodnica agentului FBI care il uramarea pe Light) imi place cum arata desi in film e mult mai "desteapta" sa zicem in anime lasandu-se pacalita de Kira
4. L sau Ryuzaki pentru ca e destept si pentru ca de multe ori e chiar amuzant, mai ales atunci cand cade de pe scaun
5. Rem, nu te omor pt ca si mie imi place, dar cam in aceeasi masura imi place si Riuku pt ca e super amuzant
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Top 5 personaje preferate! Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje preferate!   Top 5 personaje preferate! Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 7:08 pm

My top:
1.Kira (mi se pare foarte inteligent, imi place logica lui si faptul ca vrea sa elimine raul din Lume)
2. "L" (cel mai bun detectiv si are o minte ascutita)
3. Light -nu incurcati personalitatile, Light nu este acelasi cu Kira, are o alta viata, sunt alte lucruri- (imi place la el faptul ca este cel mai inteligent din clasa lui, insa atunci cand Ryuku-sau ceva in genu, ma rog...acel shinigami- i-a luat carnetelul Light a devenit un las)
4.Tatal lui Light -nu mai stiu cum il cheama scratch - (imi place pentru ca orice ar fi el este alatutri de fiul lui)
5.Misora Naomi (am pus-o pe ultimul loc fiindca nu a fost destul de vigilenta si sa- lasat pacalita de Kira)
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Top 5 personaje preferate! Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje preferate!   Top 5 personaje preferate! Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 personaje preferate!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje preferate
» Personaje preferate
» Personaje preferate
» Personaje preferate
» Top personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Death Note-
Mergi direct la: