anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul preferat

In jos 
+2
Kikyo No Kokoro
Florin12
6 participan?i
AutorMesaj
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMar Oct 31, 2006 5:55 pm

Personajul meu preferat din acest anime este Zic.
Pt k este un tip dur,misterios,foarte puternic si din cauza k nu e rau pt k el crede cu adevarat k drumul cel bun este cel pe care el la ales,adica distrugerea omului pt a proteja planeta.(lucru care nu il face o persoana rea,ci naiva)
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMar Oct 31, 2006 8:15 pm

personajul meu preferat estetotzic(Hao) dar nu sunt de acord cu tine intr-o privinta: poate chiar ar trebui sa disparem de pe planeta asta. chiar ii facem rau. daca ar exista intr-adevar shamanii ca in anime-ul Shaman King, si ar exista intr-adevar Zic, eu as fi total de acord cu el, chiar daca ar trebui sa mor.
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Eraiza
Nou venit
Eraiza


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 34
Localisation : Yume nai
Data de inscriere : 01/11/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 9:12 pm

Personajul meu preferat este Hao...Il iubesc de cand l-am vazut prima oara...parul lui lung,atitudinea lui...care intr-un fel a fost murdarita de mizeria oamenilor...totul...in ochii lui a vazut flacari...flacari ce ii vor salva viata...a trebuit sa asiste la uciderea propriilor parinti...are un trecut sfasietor...desi nimeni nu-l intelege,el e atotputernic...a avut si el vise..care au fost naruite de oameni si chiar de propriul frate,la care tinea atat de mult....care l-a taiat in 2.
Sus In jos
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 9:24 pm

Pai....Imi place de Tao Len si de Zic....^-^
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 9:36 pm

FranciscaB a scris:
Pai....Imi place de Tao Len si de Zic....^-^
si mie imi place de Zic(it's so sweet si e puternic)
dar tu nu ai observat ceva toti de pe forum argumenteaza parerile lor.te-as ruga sa faci si tu la fel.

Revenind la treburile noastre: sunt total de acord cu tine Eraiza, este foarte chipes I love you si puternic.cel mai puternic.dupa parerea mea yoh nu putea sa-l invinga fara furiokul celorlalti.dar daca asa au hotarat producatorii... Evil or Very Mad .
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 11:53 pm

Arya Svit-Kona a scris:
si mie imi place de Zic(it's so sweet si e puternic)
dar tu nu ai observat ceva toti de pe forum argumenteaza parerile lor.te-as ruga sa faci si tu la fel.

Revenind la treburile noastre: sunt total de acord cu tine Eraiza, este foarte chipes I love you si puternic.cel mai puternic.dupa parerea mea yoh nu putea sa-l invinga fara furiokul celorlalti.dar daca asa au hotarat producatorii... Evil or Very Mad .
A, scuze Embarassed pai....imi place de Zic fiindca e puternic si stapan pe toate (era) si de Tao Len pt ca e mereu tasfnos si suparat si asta il face mai unic decat cailalti mereu veseli etc...
Sus In jos
Angel_girl
Nou venit
Angel_girl


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/11/2006

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Noi 04, 2006 11:04 am

Pai se pare ca eu sunt singura de aici careia ii place de Tao Len si Jun.

Edit by Lyonoor: Sau esti singura care nu s-a uitat la postul lui Arya Svit-Kona. Iti sugerez sa o faci acum Wink
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 5:09 pm

pai cred ca il aleg pe hao si pe tao len
la hao imi place mult cum arata si felul lui de a gandi in lupte desi are o mare experintza in lupte asta il face un luptator foarte bun
la tao len imi place atitudinea lui de o doamne nu imi pasa de nimica desi inauntru sau e un softy mai pot adauga si ca e foarte dragutz
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
Continut sponsorizat





Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Shaman King-
Mergi direct la: