anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Eclair sau Lumiere?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitimeMar Oct 31, 2006 8:39 pm

Imi plac amandoua.De fapt, am momente cand imi place una mai mult de cealalalta.Acum de exemplu imi place mai mult de Eclair. Nu ma intrebati motivul fiindca este doar o simpla inclinatie spre un personaj.
Eclair the Queen queen ( deocamdata Razz )
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Re: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitimeMier Noi 01, 2006 12:19 pm

Si mie tot Eclair imi place pt k ma face mereu sa ma gndesc la eclere lol! si pt k este desenata mai frumos si imi place si comportamentul ei mai mult!
Sus In jos
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Re: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitimeJoi Noi 02, 2006 1:14 am

Eclair, desi mie imi plac amandoua....Very Happy Desi la inceput aveam o alta parere despre Eclair, e cam copilaroasa. Lumiere e mai serioasa si timida, dar parca ar fii un copil.


Ultima editare efectuata de catre in Mier Feb 14, 2007 12:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
starmy
Nou venit
starmy


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 32
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 30/12/2006

Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Re: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitimeSam Dec 30, 2006 10:01 pm

Amandoua sunt dragutze si imi plac dar o aleg pe Eclair pt.k e mai puternica si nu e asa de copilaroasa k Lumiere.
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Re: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 5:21 pm

ambele fete au farmecul lor dar eu o so aleg pe eclair e mai puternica decat lumirere si mult mai frumoasa si copilaroasa si lumiere imi place pentru ca este o fire mai eleganta si mai calma dar tot eclair ramane pe primul loc pentru mine
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
Continut sponsorizat





Eclair sau Lumiere? Empty
MesajSubiect: Re: Eclair sau Lumiere?   Eclair sau Lumiere? Icon_minitime

Sus In jos
 
Eclair sau Lumiere?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: