anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kagome vs Kikio

In jos 
+5
mister Allen
starmy
Kikyo No Kokoro
Florin12
Angel_girl
9 participan?i
AutorMesaj
Angel_girl
Nou venit
Angel_girl


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 04/11/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeMar Noi 07, 2006 8:48 pm

Pe cine alegeti?
Eu pe Kagome pt ca seamana mai mult cu mine
Sus In jos
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeMar Noi 07, 2006 9:55 pm

Chiar nu stiu......dar cred k o aleg pe Kikio,pt k nu este copilaroasa precum Kagome
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeVin Noi 10, 2006 12:01 pm

si euo aleg tot pe Kikyo....Kagome mi se pare prea copilaroasa si alintata(fara suparare pt fani) si in plus are tot timpul nevoie de ajutorul lui inuyasha Neutral
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
starmy
Nou venit
starmy


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 32
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 30/12/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeSam Dec 30, 2006 9:52 pm

Eu o aleg pe Kikyo.E mai frumoasa si puternica decat Kagome.Si oricum Kagome ma cam enerveaza Smile
Sus In jos
mister Allen
Nou venit
mister Allen


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 33
Localisation : pe luna, n-am aer, ajutor!
Data de inscriere : 18/11/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeMar Ian 02, 2007 2:44 pm

Mai o aleg pe Kagome pentru ca Kikio l-a cam tradat pe Inu
Sus In jos
http://www.comics.myforum.ro
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeJoi Ian 04, 2007 11:59 pm

Pai, pe Kagome, Kikyo este cam...rea mai nou, a devenit in anumite ipostaze personaj negativ, e adevarat ca uneori il apara pe InuYashas (ca in episodul 61), dar nu-i pasa de ceilalti. Uneori ma cam enerveaza si Kagome. Kikyo stie ce vrea si e foarte puternica si serioasa.
Sus In jos
Spirit of Flame
Nou venit
Spirit of Flame


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 13/01/2007

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeDum Ian 14, 2007 10:15 am

Cu siguranta Kikyo. Pt foarte multe motive, mi-ar lua mult timp sa le spun pe toate. In primul rand Kikyo reuneste o aparenta dura, puterea spirituala deosebita si forta interioara cu sensibilitatea si delicatetzea. In ciuda actiunilor ei care sunt deseori interpretate gresit (tocmai pt ca urmeaza un plan si sunt subtile) si mai ales in ciuda suferintei foarte mari pe care o indura, Kikyo tine inca la oameni si ii ajuta. M-as bucura ca toti aceia care o vad intr-o lumina proasta sa vada si ultimele episoade ale anime-ului, mai ales 149, 150, 158 si 159, in care ea dovedeste un evident spirit de sacrificiu pt oameni. Sa nu uitam ca Naraku o atrage la Mt. Hakurei unde aproape o omoara, tot profitand de inima ei plina de compasiune si bunatate. Kikyo este impresionanta si deosebita in tot ce face.
Si Kagome este o fata draguta, cu o inima buna, numai ca nu este genul meu, fiind mai copilaroasa si avand reactii mai exagerate uneori.
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeMier Ian 17, 2007 5:00 pm

pai pe kikyo o leg pentru ca semanam mult nu fizic logic ma refer sufleteste desi am fost tradate de anumite persoane am continuat in viatza si nu neam dat batute si plus de asta mereu incercam ne razbunam si pe kagome nu pot so sufar prea copilaroasa si alintata sorry pt fani ei
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
Lyonoor
Global Moderator
Lyonoor


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 09/02/2007

Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 1:12 pm

Sunt de acord cu Spirit of Flame. Si mi se pare normal ca ea sa fie mai "rea" cum ziceti voi. Nu a avut un trecut usor de uitat. E normal sa urasca si sa se poarte asa. A suferit mult si in "noua ei viata" are 2 scopuri importante...Fiind singurele scopuri, lupta mult pentru ele si incearca sa scape de obstacole. Eu o inteleg si ceea ce face mi se pare foarte normal pentru cineva cu un asemenea trecut. Deci, my vot e pentru Kikyo!
Kagome e intr-adevar copilaroasa si daca va uitati mai atent, scoate din InuYasha tot ce este mai rau. Ea la schimbat pe Inu si nu in bine ci in rau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kagome vs Kikio Empty
MesajSubiect: Re: Kagome vs Kikio   Kagome vs Kikio Icon_minitime

Sus In jos
 
Kagome vs Kikio
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Inuyasha-
Mergi direct la: