anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce gen de carti cititi?

In jos 
+2
Florin12
Kikyo No Kokoro
6 participan?i
AutorMesaj
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 9:59 am

Eu citesc mai mult carti de aventura, de groaza si imi plac in special cartile despre Egiptul Antic si despre magie.Voua care va plac?
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 1:23 pm

Eu citesc cartzi scrise de S.A.C.D.(cele cu Sherloc Holmes)....si altele de aventura!
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 8:09 pm

ai gusturi destul de dragute.... dar mai citesti si alt gen de carti sau numai acesta? Adica mai sunt si exceptii?
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Florin12
Incepator
Florin12


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 34
Localisation : Rm.Sarat
Data de inscriere : 30/10/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeLun Oct 30, 2006 10:58 pm

Mai sunt si exceptzi dar acele doar cand sunt obligat,pt la scoala! Sad
Si rare ori altfel.....caum ar fi cartea Azazel.
Nu stiu daca o sti...este vorba despre un drac(este scrisa de un calugar sau o popa,nu mai stiu)pe nume Azazel care crestea oi(oile sunt pacatele oamenilor)si intra in diferite belele,el si altzi draci...ajung sa ia bataie chiar de la insusi diavolul adica Belzebut!Este o carte foarte haslie si una dintre cele mai frumoase cartzi pe care le-am citit!
Sus In jos
mister Allen
Nou venit
mister Allen


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 33
Localisation : pe luna, n-am aer, ajutor!
Data de inscriere : 18/11/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeSam Noi 18, 2006 3:17 pm

Pai si mie imi plac enorm(cel mai mult) cartile cu egiptul antic, dar sunt si benzi desenate cu egiptul(astea-s absolut perfecte) nu stiu daca stiti, dar parca o carte cu bd cu indiana jones si tomb rider in egipt, aia e preferata mea, numa ca nu am pus-o la carti preferate ca nu mai stiu numele, o caut si zic si numele apropos de bd: am facut un topic cu bd, a fost sters? daca nu pot sa il mai fac odata? ca vad ca s-a pierdut sau asa ceva, nu e
Sus In jos
http://www.comics.myforum.ro
Akate
Nou venit
Akate


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Localisation : My darkness light
Data de inscriere : 10/12/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeDum Dec 10, 2006 11:30 am

Eu citesc cea mai diferit...ador literatura horror si toate cartile legate de cultura japoniei...dar uneori sunt nevoita sa las cartile preferate din mana si sa citesc carti pentru scoala... Sad
Sus In jos
http://www.animeheart.heavenforum.com
sholl_are
Nou venit
sholl_are


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 33
Localisation : vaslui
Data de inscriere : 15/01/2007

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeLun Ian 15, 2007 9:40 pm

pai de mult nu am mai citit o carte dar imi plac indeosebi cele scrise de Issac Asimov shi as vrea sa citesc toata trilogia " Lumea Inelara " de Larry Niver ( super carte)
d c nu va-ti dat seama imi plac cartile din genul SF
Sus In jos
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitimeSam Feb 17, 2007 2:02 pm

Citesc carti de groaza, comediee, mister si despre scoala (dar nu carti de scoala), cele cu colegii si multe peripetii la scoala.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce gen de carti cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de carti cititi?   Ce gen de carti cititi? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce gen de carti cititi?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 carti care ti-au placut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Diverse :: Carti-
Mergi direct la: