anime1manga
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime1manga

Un site despre anime si manga.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 pers preferate

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
maya23
Nou venit



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/02/2007

pers preferate Empty
MesajSubiect: pers preferate   pers preferate Icon_minitimeMar Feb 06, 2007 8:56 pm

care is personajele voastre preferate din kaleido star?

Edit by Arya Svit-Kona: Aici nu este tolerat spamul! Editeaza-ti postul si de acum incolo nu mai face spam.Daca nu stii ce inseamna, treci pe la "Reguli" (prima sectiune din acest forum).
Sus In jos
Kikyo No Kokoro
Administrator
Kikyo No Kokoro


Numarul mesajelor : 183
Varsta : 30
Localisation : Taramul de Nicaieri
Data de inscriere : 29/10/2006

pers preferate Empty
MesajSubiect: Re: pers preferate   pers preferate Icon_minitimeMier Feb 07, 2007 3:00 pm

Personajele mele preferate sunt doar 2:
Layla (acrobata excelenta, gratioasa, frumoasa, o adevarata Kaleido Star)
May(perseverenta, frumoasa, acrobata foarte buna si niciodata nu accepta sa fie calcata in picioare)

P.S.: Sper sa nu mai faci spam.
Sus In jos
https://anime1manga.forumgratuit.ro
Lyonoor
Global Moderator
Lyonoor


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 09/02/2007

pers preferate Empty
MesajSubiect: Re: pers preferate   pers preferate Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 2:03 pm

Sunt de acord cu Arya. Si mie imi place Layla pentru personalitatea ei. La fel si perseverenta si curajul lui May m-au impresionat. Sunt bune acrobate amandoua si nu se lasa pana ce nu isi ating scopul. Sora insa e mult prea buna si daca May i-ar cere un rol asa cum stie ea mai bine, Sora i l-ar ceda.
Sus In jos
Aleera
Nou venit
Aleera


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 32
Localisation : from heaven to hell
Data de inscriere : 17/01/2007

pers preferate Empty
MesajSubiect: Re: pers preferate   pers preferate Icon_minitimeDum Feb 11, 2007 4:29 pm

Pai ca personaj feminin o aleg pe Layla si pe May,pe Layla o aleg pentru ca imi place personalitatea ei si pentru ca este forte eleganta si o buna acrobata,iar pe May o aleg pentru ca imi place spiritul ei de lupta mereu gaseste cate o acrobatie ca sa poata concura cu cele facute de sora si e amuzanta in felul ei.
Acuma personajul meu masculin preferat e Yuri pur si simplu il ador e sooper frumos si chiar daca a fost rau candva sa indreptat.
Sus In jos
http://www.freeforum101.com/aleera
FranciscaB
Incepator
FranciscaB


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Localisation : Dark Side....Wanna join us ? We have cookies ^.^
Data de inscriere : 30/10/2006

pers preferate Empty
MesajSubiect: Re: pers preferate   pers preferate Icon_minitimeVin Feb 16, 2007 12:18 am

Mie imi cam plac toate ^^ De ce ? Fiindca toate sunt dragute si haioase, chiar si Leon care e cam tafnos are o inima mare, practic aici nu exista personaje negative, daca da, putine. In special imi place de Layla, May, Sora, toate acrobate bune, nu se lasa usor, vor sa isi urmeze visul, dar o vad pe May un pic mai nehotarata.
Layla este un personaj special, misteriosa, serioasa, un adevarat Kaleido Star, gata intodeauna de o noua provocare si atunci cand au facut acel spectacol cu Yuri ( I love you ), Leon si Sora au fost miraculosi toti pe acea scena.
Sora isi urmeaza visul, perseverenta, desi m-a cam dezamagit atunci cand la Festivalul de Circ nu a continuat Acrobatia Ingerului si s-a lasat de trapez si de lupte pe scena pana cand May si Leon au indemnat-o sa revina.
May este si ea o buna acrobata, incearca mereu sa o invinga pe Sora si se cam auto-jigneste uneori (cam mult). Insa este frumoasa si puternica.
Sus In jos
Continut sponsorizat





pers preferate Empty
MesajSubiect: Re: pers preferate   pers preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
pers preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje preferate
» Personaje preferate
» Filme preferate
» Top 5 personaje preferate!
» Personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime1manga :: Anime detaliat si manga :: Kaleido Star-
Mergi direct la: